O firme

Vítame vás vo svete skutočne kvalitných hračiek.
Naše 20-ročné skúsenosti v segmente hračiek a úzka spolupráca s detskými psychológmi, klinickými logopédmi, školami, družinami či materskými centrami nás utvrdzujú v presvedčení, že to, čo vaše deti skutočne potrebujú, sú vzdelávacie, esteticky príťažlivé, nadčasové a naskrz bezpečné hračky.

 

Práve také pre vás dovážame z radu krajín Európskej únie a vyhľadávame v katalógoch renomovaných svetových výrobcov. Ako priami dovozcovia radu európskych výrobcov vám ponúkame vždy niečo navyše, niečo exkluzívne, čo inde nenájdete. Nehľadajte však u nás módne výstrelky pretriasané v televíznych reklamách, hračky na jedno použitie či lacnú čínsku produkciu.

 

Nájdete u nás servis na vysokej úrovni – počnúc jednoduchým vyhľadávaním podľa kategórií, značiek alebo ceny cez otvorenú a ústretovú komunikáciu s našimi pracovníkmi, rýchlu a bezproblémovú dopravu až do vášho domu, a končiac záručným a pozáručným servisom (áno, aj hračky môžu mať svoj „ pozáručný servis“ a naši zákazníci si ho zaslúžia).

 

Vzhľadom na svoje zameranie na čo najlepší servis vám zrejme neponúkneme tie najnižšie ceny na trhu, avšak pre registrovaných klientov máme pripravený rad akcií, zliav, darčekov na nákup a ďalších prekvapení, o ktorých vás informujeme každý mesiac v pravidelnom newsletteri.

 

Tešíme sa na vaše objednávky. Čas na nákup skutočne kvalitných hračiek neprichádza iba pred Vianocami...

Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.