Získané ocenenia

GRAND PRIX 2015

Ocenenie GRAND PRIX veľtrhu FOR TOYS 2015 a jeho súbežných veľtrhov môžu získať exponáty, ktoré prinášajú pokrok vo svojom odbore či zameraní. Kritériami pre hodnotenie sú technické riešenia, progresívne technológie, netradičný nápad, mimoriadna kvalita za prijateľnú cenu, ekologické hľadiská, chemická a biologická nezávadnosť, energetická úspornosť a všeobecné vlastnosti charakterizujúce šetrný vzťah k životnému prostrediu.
(PIXEL PHOTO 9)

SPRÁVNA HRAČKA

Pri správnom výbere hračky je potrebné zohľadniť jej kvalitu, zdravotnú bezpečnosť, edukatívny prínos pre dieťa, dizajn aj hygienickú stránku, a to všetko potom porovnať s jej cenou. Hračky, ktoré toto všetko spĺňajú, získavajú prestížne ocenenie „Správna hračka“, ktoré je každoročne udeľované Združením pre hračku a hru a Asociáciou predškolskej výchovy ČR.
(GEORELLO TECH 2015NEW BORN III 2015NICOLE LLORONA 2014QUERCETTI FILÓ 2012MEMINO 2012MÉĎA, VČELY A MED 2007ZAJÍC V PYTLI 2004DUHA 2004SOMBRERO, NEBO BUŘINKA? 2003)

HRAČKA ROKU

„Hračka roka“ je ocenenie, ktoré má koncovému spotrebiteľovi pomôcť orientovať sa v neprebernom množstve výrobkov a poradiť s optimálnym výberom hračiek pre svoje ratolesti. Aj tu sa pri hodnotení zohľadňujú potreby všestranného vývoja dieťaťa, podpora jeho samostatnosti, tvorivosti a záujmov av neposlednom rade kvalita použitých materiálov, dizajn a veková kategória dieťaťa, pre ktoré je hračka určená. V roku 2015 „Hračka roka“ zmenila logo.
(Superfarmář de luxe - Hračka roku 2014 - 3. miesto v kategórii Hry, puzzle a karty, Tecno Toolbox - Hračka roku 2014 - 3. miesto v kategórii Stavebné sety, 1. miesto v kategórii Umenie a remeslo 2012 FILÓ, 3. miesto v kategórii hra 2009 SUPERFARMÁŘ, 3. miesto v kategórii BABY 2011 QUERCETTI FANTACOLOR JUNIOR BASIC)

NEJLEPŠIA NOVINKA ROKU 2013

V dňoch 31. 10. – 3. 11. 2013 sa na pražskom veľtrhu Detská planéta uskutočnil už 2. ročník udeľovania ocenení Najlepšia novinka roka. V rámci tohto projektu súťažia v jedenástich kategóriách výrobky uvádzané na trh v danom kalendárnom roku. Do hlasovania bola zapojená aj verejnosť, a to priamo na veľtrhu hračiek, hier a detských potrieb Detská planéta.
(FANTACOLOR DESIGN GARDEN)

Superfarmár hrou roku 2013 vo Fínsku!

Obľúbený Superfarmár pokračuje v úspešnom ťažení po celom svete. Od svojej premiéry v roku 1997 už dobyl viac ako 20 krajín, medzi nimi aj Česko, Slovensko, Austráliu, Estónsko, Japonsko, Rumunsko, Rakúsko, Slovinsko, Dánsko, Nórsko, Švédsko, Holandsko, Taliansko a ďalšie. Na všetkých trhoch sa hra stretáva s veľmi dobrým prijatím ako u detí, tak aj rodičov.
Tento rok Superfarmár dorazil aj do severského Fínska a hneď získal cenu Vuoden Peli 2013 (Hra roku 2013). Cena je udeľovaná od roku 1994 av predchádzajúcich rokoch ju získali také bestsellery ako Carcassone, Blokus, Ticket to Ride alebo Dixit. Je skvelou správou, že aj Superfarmár patrí do tejto dobrej spoločnosti.
(SUPERFARMÁŘ)

TOP EXPO 2012

Cena za najlepšiu expozíciu „TOP EXPO“ nám bola udelená na veľtrhu FOR TOYS 2012 v Prahe-Letňanoch za kreatívny návrh expozície a previazanosť grafických prvkov v jeden výrazný marketingový odkaz našim zákazníkom: „Ponúkame veľmi kvalitné hračky vo veľmi kvalitnom balení.“

Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.