Turnaj

Školský turnaj v hre Superfarmár v roku 2022/2023

Vítame Vás v novom školskom roku a prajeme všetkým mnoho úspechov! Už od roku 2004 pre vás spoločnosť Pygmalino, s. r. o. pripravuje školský turnaj v hre Superfarmár a venuje deťom krásne výhry. Poďme sa pozrieť, ako to s turnajom Superfarmár bude v novom školskom roku 2022/2023.

Školský turnaj v hre Superfarmár ponúka školám jedinečnú možnosť, ako deti zábavnou formou naučiť základy matematiky. Škola pri registrácii získa od spoločnosti Pygmalino, s. r. o. know-how turnaja, ceny pre 3 najlepších v školskom kole, vzorček hry Superfarmár zadarmo (ak je škola novo prihlásená), zapožičanie doskových hier Superfarmár na turnaj. Žiaci na prvom a druhom mieste z každej školy postupujú do krajských finále. Matematika môže byť zábava, ukážme to deťom!

PRIHLÁŠKY DO TURNAJA

Registrácia do turnaja bude prebiehať na základe vyplneného formulára, ktorý nájdete TU. Školské kolá prebiehajú po celý školský rok 2022/2023.

ODOSLANIE PRIHLÁŠOK
Prihlášky do turnaja odosielajte na e-mail superfarmar@pygmalino.cz, do predmetu uveďte kraj a názov školy.

ODOSLANIE HER A VZORIEK
Po prijatí e-mailu Vám odošleme hry a vzorčeky pre turnaj, potvrdenie o prijatí cien do turnaja a odovzdanie vzorky hry Superfarmár.

POTVRDENIE O PRIJATÍ CIEN
Akonáhle obdržíte prijaté ceny, zašlite nám naskenované potvrdenie spolu s výsledkovou listinou turnaja na superfarmar@pygmalino.cz, do predmetu uveďte kraj a názov školy.

Prosíme, aby ste nám spolu s potvrdením o prijatí cien a výsledkovou listinou zaslali aj článok o turnaji s fotografiou (bez detí). Články budú zverejnené na www.pygmalino.cz a na Facebooku Pygmalino a Kvalitní hračky.

KRAJSKÉ KOLESÁ
Do krajských kôl postupujú vždy žiaci, ktorí sa umiestnili na prvom a druhom mieste v školskom kole turnaja. Krajské bicykle by sa mali uskutočniť na jar 2022. Budeme Vás s predstihom informovať. V prípade malej účasti škôl v danom kraji si usporiadateľ vyhradzuje právo krajské kolo neuskutočniť.

Turnaj je vhodný pre deti základných škôl od 1.-5. tried.

V prípade akýchkoľvek otázok napíšte na e-mail superfarmar@pygmalino.cz alebo volajte na číslo +420 777 030 618.

Pre tých, čo hru Superfarmár ešte nepoznajú, prečítajte si popis tejto hry!
Superfarmár je rodinná dosková hra pre 2 až 6 hráčov už od 7 rokov. Tvorcom tejto hry je významný matematik Karol Borsuk, ktorý pravdepodobne ako prvý na svete použil na stolnú hru dvanásťstennú hraciu kocku. Hráči za pomoci dvanásťstenných kociek a smeny získavajú do svojho stáda domáce zvieratá - králiky, ovce, ošípané, kravy a kone. Superfarmárom sa stáva ten, kto ako prvý zhromaždí stádo domácich zvierat, v ktorom bude aspoň jedno zviera z každého druhu. Všetky hráčove plány však môžu byť zmarené, ak nebude dosť ostražitý! Okolo stáda sa totiž potulujú líška a vlk, hráčove zvieratá sa môžu stať ich ľahkou korisťou. Pravidlá hry, ktoré sa opierajú o zásady matematiky a logiky, nútia hráča počítať, predvídať, plánovať a kalkulovať s rizikami. Táto jedinečná hra tak učí deti aj rodičov strategickému mysleniu. Ocenené 3. miestom v kategórii Hra v súťaži HRAČKA ROKA 2009.

V prípade, že by ste chceli turnaj uskutočniť a nie ste základná škola, kontaktujte nás na superfarmar@pygmalino.cz.

Tešíme sa na vás!
Tím Pygmalino

Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.