Platba

Ponúkame široké možnosti platieb za tovar - v hotovosti, dobierku, bankový prevod, platobné karty, PayU.

Pri objednávke na www.pygmalino.sk môže Kupujúci využiť niekoľko možných spôsobov úhrady. Všetky ceny za služby sú uvádzané vrátane DPH.

Dobierkou

Pri odovzdaní tovaru od prepravného doručovateľa. Platbu preberá priamo vodič prepravnej spoločnosti alebo poštový doručovateľ. Doberačné činí 1,49 Eur. Pri objednávke nad 40 Eur je dobierka vždy zadarmo.

 

Platbou v hotovosti pri osobnom odbere v Zásielkovni

Pri osobnom odbere na výdajniach Zásielkovne je poplatok za doručenie na dobierku 1,49 Eur. Pri objednávke nad 40 Eur je dobierkové zadarmo.

 

Platobnou kartou (on-line platba)

Veľmi komfortný a rýchly spôsob úhrady vašej objednávky poskytuje on-line platba za použitia kariet MasterCard a VISA. Táto platba využíva bezpečnostný protokol 3D secure, ktorý minimalizuje riziká platieb cez internet. Po zvolení tejto platby je užívateľ presmerovaný do bankového rozhrania vydavateľskej banky, kde sa celá transakcia uskutočňuje. Spoločnosť Pygmalino, s. r. o., k týmto informáciám nemá žiadny prístup. Táto platba je pripísaná na náš účet do niekoľkých minút, a objednávka je teda expedovaná veľmi rýchlo. Platba kartou nie je zaťažená ďalšími poplatkami.

 

Rýchle platby prevodom na účet PayU

Veľmi rýchly spôsob zadania platby pre zákazníkov využívajúcich platobné brány. Platba je do nášho systému pripísaná v priebehu niekoľkých minút. Pri tomto systéme platby je zákazník v každom kroku o platbe informovaný. Platba PayU nie je zaťažená ďalšími poplatkami.

Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.