Albi Catan - Big Box (druhá edícia)

Dvojitá porcia Catanu! Obsahuje základnú verziu legendárnej doskovej hry, rozšírenie pre viac hráčov, exkluzívne scenáre a kockovú hru.

Popis výrobku Albi Catan - Big Box (druhá edícia)

Vek10+
Délka hry75
Počet hráčů3-6

Je tu druhá edícia obrieho balenia hry CATAN Big Box – nájdete v nej nielen základnú hru a rovno aj rozšírenie pre 5 – 6 hráčov, ale tiež kockovú hru Catan na cesty a štyri nové scenáre, ku ktorým patria nové herné plány alebo komponenty. Dostanete tak priestor užiť si Osadníkov v New Yorku alebo na Korzike a hru vám spestria karty pomocníkov alebo podložka cechov s 84 žetónmi priazne. 
Scenáre môžete ľubovoľne kombinovať s herným plánom základnej hry a užiť si ich pri hre až 6 hráčov. Catan Big Box – to je skrátka veľký počet komponentov v jednej škatuli, viac hier v jednom balení, nové napínavé scenáre a vlastné nové stratégie.


Hra Catan Big Box obsahuje: Základnú hru Catan (19 šesťhranných dielov s rôznymi typmi krajiny, 6 častí rámu, 95 kariet so surovinami, 25 akčných kariet, 4 karty so stavebnými nákladmi, 2 zvláštne karty, hracie figúrky, 2 priehradky na karty, figúrku zlodeja, 2 kocky, 18 žetónov s číslami), Catan rozšírenie pre 5 – 6 hráčov (11 šesťhranných dielov krajiny, 25 kariet so surovinami, 9 akčných kariet, 28 žetónov s číslami, 4 časti rámu, 2 súpravy herných figúrok), Catan – scenár Pomocníci (10 kariet pomocníkov), Catan – scenár Najlepší priatelia (84 žetónov priazne, 12 žetónov Catanu, 1 podložku cechov), Catan – Kockovú hru, Catan – scenár New York (herný plán mesta) a Catan – scenár Korzika (herný plán Korziky).

S Albi Catan - Big Box (druhá edícia) zákazníci najčastejšie kupujú

Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.