X
Cena
StavVýrobcaDélka hryPočet hráčůVek

Stolové hry

filter
Filtre
Zoradiť
Počet hráčů: 3-5 Minimální věk: 8+ Délka hry: 20 min
fav
RexHry Škola nindžů
RexHry Škola nindžů
Skladom 1
13.98 EUR
Znovuzrodenie Novobabylonskej ríše bolo spojené s bohatstvom a blahobytom, obzvlášť v období vlády Nabukadnezara II. (605 – 562 pr. n. l.). Dôvodom bol predovšetkým vznik mnohých obchodných ciest medzi veľkými mestami a osadami a efektívne využitie úrodného údolia medzi riekami Eufrat a Tigris.
fav
tlama games
TLAMA Games Babylonia CZ/EN/SP
TLAMA Games Babylonia CZ/EN/SP
Skladom 1
39.62 EUR
Hra Monopoly Junior sa točí okolo roztomilých postáv z obľúbeného detského seriálu Prasiatko Peppa. Herný mechanizmus, grafika, motívy a žetóny sú inšpirované prasiatkom Peppa a jeho zvieracími kamarátmi. Vek 5+.
fav
hasbro
Monopoly Junior PRASIATKO PEPPA
Monopoly Junior PRASIATKO PEPPA
Skladom 1
28 EUR
Goblin je samostatná karetní hra ze světa Karaku, v níž se hráči v roli známých hrdinů tentokrát vydávají do gobliních jeskyní. Hra funguje na principu jednoduchého deckbuildingu a cílem hráčů je vytvářet z karet silná komba, s jejichž pomocí se probojují skrz řady nestvůr jako nůž máslem.
fav
albi
Albi Karak - Goblin
Albi Karak - Goblin
Skladom 1
11.98 EUR
Ligretto je akčná kartová hra pre tých, ktorí hľadajú zábavu a vzrušenie. Cieľom hry je vyložiť čo najviac kariet doprostred stola a vypotrebovať ako prvú svoju kôpku Ligretto.
fav
adc blackfire
ADC Blackfire Ligretto – zelená
ADC Blackfire Ligretto – zelená
Skladom 1
10.78 EUR
Staň sa jedným z bohatých renesančných obchodníkov a zaisti si prestíž. Splendor je jednoduchá svižnejšia kartová hra o obchode s diamantmi, kompletne v češtine.
fav
adc blackfire
ADC Blackfire Splendor
ADC Blackfire Splendor
Skladom 3
34.42 EUR
Zábavná stolná hra pre celú rodinu, ktorá poteší každého milovníka Minecraftu aj hráčov, ktorí klasickú hru nehrajú.
fav
Ravensburger Minecraft
Ravensburger Minecraft
Skladom  5+
37.98 EUR
Zhromaždi na jednej pastvine toľko oviec, koľko dokážeš, a chráň svoje stádo pred hladným vlkom.Vďaka rozšíreniu VEĽKÉ RYBY sa popri pastvinách objavia i rybníky. Dávaj si však pozor na rybára! Tvoje ryby musia uniknúť pred jeho udicou. Hráči vykladaním kartičiek vytvárajú krajinu so stádami oviec, ktoré s pomocou lovcov chránia pred vlkmi. Táto hra získala vo Francúzsku ocenenie JEU DE L’ANNÉE 2003 – Hra roku 2003. Priemerná dĺžka trvania jednej partie predstavuje 30 minút skvelej zábavy. Nové vydanie tohto celosvetového hitu navyše obsahuje i rozšírenie VEĽKÉ RYBY, ktoré do hry prináša nové prvky v podobe rybníkov, nové možnosti získavania bodov za ryby, ale i nové nebezpečenstvá predstavované rybármi! Návod v češtine i v slovenčine.   <div>  </div>
fav
granna
Granna Vlky a ovce
Granna Vlky a ovce
Skladom  5+
15.58 EUR
Postreh, priestorová predstavivosť a rýchla reakcia - to všetko je potrebné k víťazstvu v hre Trio. Rýchla postrehová hra pre celú rodinu. Kam mám presunúť jednu figúrku, aby sa mi podarilo vytvoriť zostavu podľa niektorej z vyložených kariet? Pokiaľ to viem, volám „Trio!“, presúvam figúrku a beriem si kartu. Vyhráva ten, kto nazbiera najviac kariet. Hra vyžaduje koncentráciu, obrazovú predstavivosť a rýchlu reakciu. Veľmi jednoduché pravidlá, ale výborná zábava! Návod v češtine aj v slovenčine. Môže hrať aj jeden hráč!
fav
granna
Granna Trio
Granna Trio
age
7+
Skladom  5+
13.98 EUR
V tejto napínavej hre si musíte z kariet vyvodiť správne závery a doložiť, kto je vašim podozrivým, čím zločin spáchal, kde sa to stalo a aký mal motív. Víťazom sa stáva hráč, ktorý ako prvý správne vytipuje a zatkne dvoch zločincov.
fav
granna
Granna Gangster City
Granna Gangster City
Skladom  5+
11.98 EUR
Je sova rýchlejšia než srna? Žije plameniak dlhšie než jeleň? Poznáš odpovede na tieto otázky? Výborne, ale jedna lastovička jar nerobí. Teraz sa zamysli, ktoré zviera je väčšie: bobor alebo líška? Vieš i to? Potom máš iste oči ako jastrab!
fav
granna
Granna Planéta zvierat
Granna Planéta zvierat
Skladom  5+
9.98 EUR
Hra založená na známom a obľúbenom princípe domina rozvíja logické myslenie, precvičuje počítanie a učí porovnávať množiny. Ako darček puzzle s muffinkami z 18 dielikov. Návod v češtine aj v slovenčine. Môže hrať aj jedno dieťa! Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR.
fav
granna
Granna Domino – hra s počtami
Granna Domino – hra s počtami
Skladom  5+
7.97 EUR
Chováš domáce zvieratá a chceš sa stať superfarmárom. Tvoje stádo sa neustále rozrastá. Všetky tvoje plány však môžu byť zmarené, ak nebudeš dosť ostražitý! Okolo sa totiž potulujú líška a vlk a tvoje zvieratá sa môžu stať ich ľahkou korisťou. Pri príležitosti 10. výročia obnovenia výroby hry Superfarmár vznikla jej nová, farebnejšia a priestrannejšia verzia, ktorá okrem základných pravidiel obsahuje aj nový, dynamickejší herný variant. Pravidlá hry, ktoré sa opierajú o zásady matematiky a logiky, nútia hráča počítať, predvídať, plánovať a kalkulovať s rizikami. Táto jedinečná hra učí deti aj rodičov strategickému mysleniu. Superfarmár de luxe obsahuje navyše 4 hracie plochy, ktoré hráčom slúžia ako ohrady pre ich stáda; hra je tak pre všetky prehľadnejšie. Návod v češtine aj v slovenčine. Ocenené 3. miestom v kategórii Hra, puzzle a karty v súťaži HRAČKA ROKA 2014 a 2. miestom v kategórii stolných hier v súťaži HRAČKA ROKA 2019.
fav
granna
Granna Superfarmár de luxe
Granna Superfarmár de luxe
Skladom  5+
28 EUR
Pyžamka sú skladačka a hra v jednom pre deti od 2 do 4 rokov. Deti si pri obliekaní a ukladaní zvieratiek na spánok precvičia postreh, koncentráciu, motoriku, farby a estetické cítenie. Pyžamka je možné hrať ako pamäťové pexeso na dobrú noc alebo postrehovú a zručnostnú skladačku pre viac detí naraz.
fav
granna
Granna Pyžamká
Granna Pyžamká
Skladom  5+
9.17 EUR
Logická hra, ktorá vyžaduje taktické plánovanie a reakcie na akcie protivníkov. Počas jednej hry vykoná každý hráč iba 9 akcií. Preto sa oplatí každý ťah starostlivo premyslieť, najmä keď vaši protivníci počítajú iba s vašou chybou. Rýchla hrateľnosť, taktické rozhodnutia a strategický prístup k vašim pohybom – to je Matik!
fav
granna
Novinka
Granna Matik
Granna Matik
Skladom  5+
13.98 EUR
Haló, haló! Jsem tu zas! Dráček Fráček – samý špás. Rád si hraješ? Vždyť já též, jestlipak vše uhádneš? Tajů plné veršovánky nabídnou ti do skládanky jeden dílek za druhým… Že to zvládneš, to já vím! Veršované nové hádanky dráčka Fráčka rozvíjejí slovní zásobu, logické myšlení a schopnost soustředění. Jsou určeny především dětem předškolního věku, ale nudit se při nich nebudou ani starší děti. Tentokrát hráči nesbírají žetony, ale dílky skládaček s obrázky dráčka Fráčka. Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR. Může hrát i jedno dítě! Hra je dostupná pouze v české jazykové verzi.
fav
granna
Granna Nové Hádanky Dráčka Fráčka
Granna Nové Hádanky Dráčka Fráčka
Skladom  5+
13.98 EUR
Pozri, tu sú dva obrázky! Na jednom je slniečko, na druhom nechtík. Tu je svetlo a tu tma - deň a noc. Tu sa myška usmieva, ale tu nie. Už viem, čo sú protiklady! Teraz si poďme zahrať. Hrdinkou hry s protikladmi je myška. Raz je malá, inokedy veľká, potom zase veselá, alebo smutná. Učí deti rozoznávať protiklady a precvičuje tak ich postreh, pamäť aj pozorovacie schopnosti a zároveň rozširuje slovnú zásobu. Návod v češtine aj v slovenčine. Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR. Môže hrať aj jedno dieťa!
fav
granna
Granna Malá velká myška
Granna Malá velká myška
Skladom  5+
7.97 EUR
Objavte s Dixit Odyssey kúzlo sveta Dixit – obľúbené doskové hry vyznamenané niekoľkými prestížnymi cenami! Odhaľte tajomstvá ukryté v obrázkoch, vyhnite sa pasciam svojich súperov a naplno rozviňte svoju fantáziu! Teraz sa môžete s Dixitom baviť až v skupine 12 hráčov, vyskúšať nové varianty pravidiel a objaviť ďalšie rozprávkové svety!
fav
adc blackfire
ADC Blackfire Dixit Odyssey
ADC Blackfire Dixit Odyssey
Skladom 1
34.01 EUR
Na severu Katanu se bude stavět. Po vytížených cestách se trmácejí soupravy vozů skrz bláto a hluboké díry. Na hrad, kde sídlí "katanská rada" se musí dovézt mramor a sklo. Jako vůdci karavany vám není moc do smíchu, když potulní barbaři křižují vaší cestu. Při příchodu k pobřeží vidíte, jak k obloze stoupá tmavý dým. Loupeživí barbaři zase přepadli pobřežní města! Kam zmizeli stateční rytíři, kteří by se takové bandě postavili? A co se děje na jihu? Nepřichází tu zrovna jedna velbloudí karavana z pouště? To jsou nomádi, kteří přiváží potřebné zboží, aby ho vyměnili za bavlnu a obilí. Dejte si pozor, tyto karavany rozhodně nenechají vaše osady žít v klidu. To ale není vše. Na východě osidlují ostatní osadníci katanské řeky, staví mosty a vydělávají velké peníze. Zakotvíte zde tedy nakonec jako "chudý osadník" na ztracené stezce?
fav
albi
Albi Catan - Kupci a barbaři
Albi Catan - Kupci a barbaři
Skladom 1
33.22 EUR
Dobrodružná hra z podmorského sveta pre všetkých malých objaviteľov. Potápaj sa v batyskafe, získavaj žetóny zvieratiek a perál, a pokiaľ vzácnych perál nazbieraš najviac, si víťaz!
fav
granna
Granna Batyskaf
Granna Batyskaf
age
7+
Skladom  5+
17.99 EUR
Jmenuji se dráček Fráček, funím někdy jako vláček, který jezdí na páru. Když se mluví o jaru, kreslím žlutě podběly, ať jsou lidé veselí. A teď píšu na stránky chytrým dětem hádanky. Veršované hádanky dráčka Fráčka rozvíjejí slovní zásobu, logické myšlení a schopnost soustředění. Jsou určeny především dětem předškolního věku, ale nudit se při nich nebudou ani starší děti. Může hrát i jedno dítě! Hra je pouze v české jazykové verzi.
fav
granna
Granna Hádanky dráčka Fráčka
Granna Hádanky dráčka Fráčka
Skladom 1
13.98 EUR
V kuchyni vonia bábovka a mamička tam pripravuje rôzne dobroty. V mojej izbičke sú plyšové hračky a kocky, a tiež autíčka, ktoré sa stále niekam schovávajú. A kdeže je kvetináč? To si nepamätám. Musím ho nájsť. Deti spoznávajú predmety v domácnosti, zdokonaľujú si pozorovacie schopnosti a rozvíjajú svoju slovnú zásobu. Výborná pomôcka pre logopédov i deti so zrakovým hendikepom. Návod v češtine i v slovenčine. Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR. Môže hrať i jedno dieťa!
fav
granna
Granna LOTO dom
Granna LOTO dom
Skladom  5+
9.97 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.