Albi Scythe – Titani nebies

Scythe: Titani nebies je druhé rozšírenie k jednej z najúspešnejších hier roku 2016 - Scythe. Pridáva 2 nové moduly, ktoré je možné hrať naraz alebo aj nezávisle od seba, alebo s inými rozšíreniami ku hre Scythe.

Popis výrobku Albi Scythe – Titani nebies

Vek14+
Délka hry120+
Dlhý čas mohlo ľudstvo cestovať iba po zemi a po vode. Vďaka najmúdrejším mozgom východnej Európy boli objavené nové technológie a na nebi sa objavili dosiaľ neznáme stroje – vzducholode. Tieto parou poháňané giganty sa podieľali na rozvoji impérií v mierovej aj vojnovej oblasti.
Ako roky plynuli, svet pochopil, že žiadna frakcia nedokáže získať trvalú nadvládu nad celým územím. Vládcovia Európy sa začali každý rok stretávať v snahe znížiť napätie a hľadať riešenie vzájomných rozporov.
Toto rozšírenie pridáva do hry Scythe dva nové moduly, ktoré môžete hrať samostatne alebo v kombinácii s akýmkoľvek rozšírením hry Scythe.
Nové moduly ponúkajú hráčom viac strategických možností bez nutnosti ich používať. Začiatočníkom odporúčame, aby si najprv zahrali základnú hru skôr, než k hre pridajú toto rozšírenie.

S Albi Scythe – Titani nebies zákazníci najčastejšie kupujú

Albi ScytheAlbi Scythe -0%
72.16 EUR
72.16 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.