GeoSmart – Moon Lander - 31 ks

Farebná a dynamická magnetická stavebnica zaujme každé dieťa na prvý pohľad. Predstavuje totiž zábavný spôsob, ako preskúmať základné technické princípy. Umožňuje deťom skvelú zábavu tak doma, ako aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému ponúka GeoSmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru.

Popis výrobku GeoSmart – Moon Lander - 31 ks

Farebná a dynamická magnetická stavebnica zaujme každé dieťa na prvý pohľad. Predstavuje totiž zábavný spôsob, ako preskúmať základné technické princípy. Umožňuje deťom skvelú zábavu tak doma, ako aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému ponúka GeoSmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru. Všetky súpravy stavebnice GeoSmart sú kompatibilné. Dieliky sú rôznych tvarov v žiarivých pestrých farbách. Vďaka tomu môžu deti vytvárať nekonečné kombinácie a dať tak priechod svojej vlastnej predstavivosti. Vhodné pre deti od 5 rokov.

Deti si môžu postaviť vozidlo podľa návodu alebo zapojiť fantáziu a vytvoriť svoje vlastné dielo. Hra s touto stavebnicou je pre deti veľmi prínosná, pretože pomáha rozvíjať priestorovú predstavivosť, koordináciu ruky a oká, koncentráciu, logické myslenie a kreativitu.

Batérie AAA nie sú súčasťou balenia.

S GeoSmart – Moon Lander - 31 ks zákazníci najčastejšie kupujú

Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.