filter
Filtre
Zoradiť
Veľký set stavebnice GeoSmart je ideálny pre malých staviteľov od 5 rokov. Jednotlivé dieliky v žiarivých pestrých farbách a v 6 rôznych tvaroch obsahujú magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom. Deti tak môžu dať priechod svojej predstavivosti a vytvárať najrôznejšie priestorové objekty. Je možné postaviť originálne konštrukcie, zvieratá, budovy, vozidlá a všetko, čo si len dokážete predstaviť.
fav
GeoSmart – Educational Set - 100 ks
GeoSmart – Educational Set - 100 ks
truck
zadarmo
Skladom 1
160.4 EUR
Zábavná magnetická stavebnica pre deti od 3 rokov. Ideálna magnetická stavebnica umožňuje deťom skvelú zábavu tak doma, ako aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, rôznym tvarom, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému uzamknutia magnetu ponúka GeoSmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru.
fav
GeoSmart – Educational Set - 205 ks
GeoSmart – Educational Set - 205 ks
Skladom 2
312.82 EUR
Zábavná magnetická stavebnica GeoSmart pre deti od 5 rokov. Stačí použiť geometrické dieliky a zapojiť predstavivosť pre zostavenie vlastnej vesmírnej stanice alebo inej originálnej konštrukcie.
fav
GeoSmart – GeoSpace Station - 70 ks
GeoSmart – GeoSpace Station - 70 ks
truck
zadarmo
Skladom 1
120.29 EUR
Zostavte si model geosféry. Tento set stavebnice GeoSmart je vybavený štvorcami a trojuholníkmi v žiarivých farbách. Je určený pre malých prieskumníkov od 5 rokov. Zapojte predstavivosť a vďaka niekoľkým geometrickým tvarom je možné postaviť viac rôznych modelov.
fav
GeoSmart - GeoSphere - 31 ks
GeoSmart - GeoSphere - 31 ks
Skladom 3
48.1 EUR
Stačí 5 magnetických tvarov v krásnych žiarivých farbách a zostavíte si lunárne vozidlo svojich snov. Zapojte predstavivosť a postavte ďalšie modely lunárnych áut. Skvele vybavený set pre malých prieskumníkov od 5 rokov. Už máte zostavené vozidlo? Tak teda hra na objavovanie vzdialených svetov sa môže začať. Všetky súpravy stavebnice GeoSmart sú kompatibilné.
fav
GeoSmart - Lunar Rover - 30 ks
GeoSmart - Lunar Rover - 30 ks
Skladom 2
58.12 EUR
Súprava 36 dielikov obsahuje okrem farebných magnetických tvarov aj kolesá a podvozky, z ktorých si deti stavajú dopravné prostriedky podľa návodov alebo podľa vlastnej fantázie. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému uzamknutia magnetu ponúka GeoSmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru.
fav
GeoSmart – Roboracer - 36 ks
GeoSmart – Roboracer - 36 ks
age
od 3 let
Skladom 2
58.12 EUR
Ideálna magnetická stavebnica GeoSmart umožňuje deťom skvelú zábavu tak doma, ako aj v škôlkach. Vďaka pestrým farbám, silným magnetom a patentovanému dvojitému bezpečnostnému systému ponúka GeoSmart neprekonateľnú bezpečnosť a dlhú životnosť pre detskú tvorivú hru. Táto súprava obsahuje spinner, vďaka tomuto dieliku objavíte ďalšie herné možnosti stavebnice.
fav
GeoSmart - Solar Spinner - 23 ks
GeoSmart - Solar Spinner - 23 ks
Skladom 2
38.08 EUR
Stavebnica GeosmartSpace Ball 36 ks predstavuje skvelú zábavu pre deti od 5 rokov. Stavebnica obsahuje 36 dielikov, 1 spinner a 1 LED panel. Každý dielik obsahuje magnety, ktoré sú chránené dvojitým bezpečnostným systémom. Stačí len zapojiť predstavivosť a zábava sa môže začať.
fav
GeoSmart – Space Ball - 36 ks
GeoSmart – Space Ball - 36 ks
Skladom 2
56.11 EUR
Ideálna magnetická stavebnica umožňuje deťom skvelú zábavu tak doma, ako aj v škôlkach – balenie je vhodné ako štartová súprava alebo ako doplnok k ostatným súpravám GeoSmart.
fav
GeoSmart – Štartová súprava + spinner - 15 ks
GeoSmart – Štartová súprava + spinner - 15 ks
Skladom 2
22.02 EUR
Farebná a dynamická magnetická stavebnica. Zostavte si lietajúce UFO pomocou niekoľkých magnetických tvarov. Súpravu obohatí 6 farebných LED dielikov. Stačí postupovať podľa návodu. Zapojte svoju kreativitu a postavte ďalšie modely UFO. Skvele vybavený set pre malých prieskumníkov od 5 rokov.
fav
GeoSmart – Ufo - 25 ks
GeoSmart – Ufo - 25 ks
Skladom 2
42.08 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.