filter
Filtre
Zoradiť
Urob si sám a žasni! Nechaj pod vodou vybuchnúť farebnú sopku, vyrob si neviditeľný atrament, tancujúceho hada alebo dážď v kuchyni. Prekvap svojich kamarátov či súrodencov zábavnými pokusmi, ktoré na prvý pohľad vyzerajú ako kúzla. Na každej z 50 kariet nájdeš jeden zaujímavý experiment i s vysvetlením čo, prečo a ako sa deje. Tak budeš môcť svojim kamarátom či súrodencom vysvetliť, ako a prečo rôzne javy okolo nás fungujú. Výsledky každého experimentu sú zrozumiteľne vysvetlené. Skvelá zábava pre všetkých malých experimentátorov! <div> &nbsp;</div>
fav
Mindok 50 skvelých experimentov
Mindok 50 skvelých experimentov
Skladom 1
9.17 EUR
Nič nie je také, aké sa to na prvý pohľad javí!! Už ste si niekedy všimli, že sa mesiac na horizonte zdá omnoho väčší než neskôr na nočnej oblohe? Možnože ste sa vždy chceli dozvedieť, aké optické ilúzie sa skrývajú za klamným obrazom fatamorgány. Alebo ste sa niekedy chceli dozvedieť, aké triky používajú kúzelníci, kde sa berú na pódiu duchovia alebo kam miznú rôzne veci? Táto zbierka optických ilúzií vám pomôže zodpovedať všetky otázky týkajúce sa týchto fascinujúcich fenoménov. Okrem toho obsahuje aj návody, ktoré vám pomôžu vytvárať vaše vlastné optické ilúzie.
fav
Mindok 50 optických ilúzií
Mindok 50 optických ilúzií
Skladom 2
9.17 EUR
Poďte s nami von. Záhrada, les aj park sú plné úžasných tajomstiev. S novou sadou kariet 50 prírodných experimentov môžete začať od základov. Vyrobte si svoje vlastne pero na písanie, poznajte, ako pijú kvetiny, a staňte sa výrobcom originálnych parfémov. Vybudujte si vlastnú liaheň motýľov, pozorujte pavúka, ako si tká sieť, a skonštruujte si domácu meteostanicu. Dobrodružstvo čaká hneď za dverami vašeho domu. Obujte si gumáky a vydajte sa na napínavú cestu svetom rastlín a drobných živočíchov.
fav
Mindok 50 prírodných experimentov
Mindok 50 prírodných experimentov
Skladom 4
9.17 EUR
Vonku leje ako z krhly a vy musíte zostať doma? A že sa budete doma nudiť? Nebudete! Táto zbierka zábavných hier a aktivít na daždivé dni prináša celý rad skvelých nápadov proti nude. Chcete si zahrať viečkový futbal, nájsť dážďovku alebo zatancovať slnečný tanec? Alebo si radšej vyrobíte dažďostroj či skúsite chytiť dúhu? V&nbsp;škatuľke nájdete 50 výborných tipov na zábavu osamote alebo s celou partiou kamarátov.
fav
Mindok 50 skvelých nápadov na daždivé dni
Mindok 50 skvelých nápadov na daždivé dni
Skladom  5+
9.17 EUR
Kedy už tam budeme? Nemáte veľmi radi dlhé cesty autom? Natlačení medzi súrodencami a taškami, dlhé hodiny v dopravnej zápche a už asi stokrát ste hrali slovný fotbal? Na ďalšie cesty sa však môžete tešiť! Táto krabička ukrýva 50 hier, hádaniek a nápadov, vďaka ktorým sa všetky budúce cesty zmenia na príjemný zážitok!&nbsp; <div> Milé mamičky a milí oteckovia, neobávajte sa, že sa cestou budete nudiť: Niektoré hry si predsa môžete zahrať s deťmi!</div>
fav
Mindok 50 veselých hier do auta
Mindok 50 veselých hier do auta
Skladom 4
9.17 EUR
Koniec nudy na dlhých cestách! Táto zbierka jednoduchých a zábavných hier vám ponúka skvelé spôsoby, ako si skrátiť pomaly plynúci čas pri cestovaní. Na každej karte v tomto balení, ktoré sa ľahko vojde do každej batožiny, nájdete jednu príjemnú hru pre jedného či viacerých hráčov. Čaká vás zábavné rozprávanie príbehov, počítanie, premýšľanie, hádanie a ďalšie činnosti zaháňajúce nudu. Zažite skvelú zábavu pri cestovaní!
fav
Mindok 50 veselých hier na cesty
Mindok 50 veselých hier na cesty
Skladom 2
9.17 EUR
Chceš poriadne osláviť svoje narodeniny a praješ si veľkú zábavnú párty? S týmito 50 hrami sa tvoji kamaráti určite nebudú nudiť! Zistite, kto je najlepší tanečník s balónmi, kto vydrží najdlhšie byť vážny, alebo sa pohrajte s nebezpečným levom. Hrajte sa s kockami, lovte, hľadajte, hádajte, píšte, maľujte, tancujte, hrajte divadlo… a skvelo sa zabávajte!
fav
Mindok 50 veselých hier na detskú oslavu
Mindok 50 veselých hier na detskú oslavu
Skladom  5+
9.17 EUR
Úbohí kráľovskí záhradníci zmätkujú a snažia sa vyvarovať hnevu kráľovnej. Ale je možné vyhovieť Jej Veličenstvu?
fav
Mindok Alenčina zahrádka
Mindok Alenčina zahrádka
Skladom  5+
19.99 EUR
Kto z vás vytvorí ten najkrajší kút dažďového pralesa? Vytvorí harmóniu vysokých stromov, pestrých rastlín a rozmanitých zvierat?
fav
Mindok Amazonie
Mindok Amazonie
Skladom  5+
32.02 EUR
Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Postavte pevnosť pre prasatá a dobyte svet! Táto logická hra založená na princípoch obľúbených hier z radu SMART games poriadne potrápi váš mozog. Umiestnite 4 herné dieliky na stavenisko tak, aby bolo vidieť len niektoré prasatá. Z času na čas sa ukáže i jeden z naštvaných vtákov! Táto hra z radu SMART games pre jedného hráča od 7 rokov je rozhodne väčšia výzva, než sa na prvý pohľad zdá.
fav
Mindok SMART - Angry Birds – Stavenisko
Mindok SMART - Angry Birds – Stavenisko
Skladom 3
17.99 EUR
Hlavolamová hra pre 1 hráča z radu SMART games. Zapojte svoje telo i myseľ a zbavte sa zákerného vírusu! Zákerný vírus napadol bunku ľudského tela. Dokážete sa ho zbaviť skôr, než sa rozmnoží a napadne ďalšie bunky? Táto hra je ešte väčšou výzvou, než to na prvý pohľad vyzerá. Dokážete si predstaviť, že vnútri bunky práve nie je veľa miesta? Vírus a ďalšie molekuly sa stále blokujú a prekážajú si v ceste. Navyše sa môžu pohybovať i v skupinách a hýbu sa iba diagonálne. Nikto neodolá tejto nákazlivej zábave. 60 rébusov vám prinesie dlhé hodiny zábavy. Cestovný váčok vám umožní vziať si hru kamkoľvek so sebou.
fav
Mindok SMART - Anti vírus
Mindok SMART - Anti vírus
Skladom 3
28 EUR
Rozšírenie hry Azul Krištáľová mozaika ešte umocňuje zážitok zo základnej hry. Ponúka prehľadnejšiu, a ešte lepšie vyzerajúcu hru. Nové obojstranné herné plány navyše ponúkajú nové výzvy pre všetkých fanúšikov dnes už legendárnej hry Azul.
fav
Mindok Azul: Krištáľová mozaika – rozšírenie
Mindok Azul: Krištáľová mozaika – rozšírenie
Skladom  5+
19.99 EUR
V hre Azul – Letohrádok sa vrátite do Portugalska, aby ste uskutočnili zámer veľkého kráľa. V role slávnych staviteľov budete mať za úlohu zo skvostných materiálov postaviť letohrádok. Pritom však vzácnymi zdrojmi nesmiete plytvať! Len ten najlepší z vás bude uznaný hodným pocty uctiť jeho veličenstvo!
fav
Mindok Azul: Letohrádok
Mindok Azul: Letohrádok
Skladom  5+
52.04 EUR
Budete to práve vy, kto vytvorí tie najkrajšie vitráže v celom Portugalsku? Azul: Vitráže Sintry je krásna farebná hra, ktorá nadväzuje na celosvetovo preslávenú hru Azul.
fav
Mindok Azul: Vitráže Sintry
Mindok Azul: Vitráže Sintry
Skladom  5+
52.04 EUR
AZUL je krásna, farebná, rýchla a svižná hra pre celú rodinu, v ktorej sa vžijete do rolí majstrov obkladačov. Vytvorte tú najkrajšiu mozaiku pre kráľovský palác!
fav
Mindok Azul
Mindok Azul
Skladom 1
52.04 EUR
Predstavujeme geniálne jednoduchú a pritom, trúfame si povedať, jednoducho geniálnu hru BANANAGRAMS. Čo najrýchlejšie zložte písmená do mriežky, zatiaľ čo sa vás ostatní snažia predbehnúť! Žiadna ceruzka, papier, herný plán, ani čakanie na svoj ťah… len bleskové skladanie písmeniek z banána, ktorý so sebou môžete vziať kamkoľvek
fav
Mindok Bananagrams
Mindok Bananagrams
Skladom  5+
17.99 EUR
Biele historky ťa naplnia desom a naženú ti husiu kožu. Stretneš sa so zámockými strašidlami, upírmi a tajuplnými úkazmi. Budeš potrebovať odvahu a rozhodnosť, ale i logické uvažovanie, pretože občas mávajú strašidelné javy celkom neškodné vysvetlenie... Obrň sa proti duchom noci a nezabudni na cesnak! Prežiar temnotu a vylúšti hádanku! Strašidelné úkazy odhalíš pomocou otázok a logického myslenia. Biele historky sú zamotané a tajuplné záhady pre deti i dospelých. Zároveň je to originálna spoločenská hra pre 2 a viacerých hráčov. <div> &nbsp;</div>
fav
Biele historky
Biele historky
U dodavatele (dodání do 7 dnů)
11.18 EUR
Skvělá válečná hra pro ty, kdo jinak válečným hrám neholdují! Jeden proti jednomu vybojujte znovu celý nejrozsáhlejší válečný konflikt v dějinách lidstva na všech jeho hlavních válčištích! Utkejte se v klíčových kampaních války a důmyslným nasazením svých zdrojů strhněte vítězství na svou stranu. Blitzkrieg! je vzrušující hra s jednoduchými pravidly, krátkou herní dobou a dostatečnou hloubkou taktických rozhodnutí, která budete muset příjímat.
fav
Mindok BLITZKRIEG!
Mindok BLITZKRIEG!
Skladom  5+
24 EUR
Otočte kartu s obrázkom, čo najrýchlejšie točte kolesom a v okienku hľadajte rovnaký symbol, ako je na karte. Za každé vyhrané kolo získa hráč kartu ako bod. Rýchla otáčacia postrehová hra pre celú rodinu!
fav
Mindok Bystroočko
Mindok Bystroočko
Skladom 4
17.59 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.