filter
Filtre
Zoradiť
Na maľovanie cez šablóny môžete využiť nielen fixky Blendypens, ale i akékoľvek iné fixky alebo pastelky. Šablóny môžete využiť predovšetkým tam, kde sa používajú fúkacie fixky. Súprava ponúka obrázky s detskými motívmi vhodnými pre dievčatá i chlapcov.
fav
Blendypens – Stencils 1 (šablóny)
Blendypens – Stencils 1 (šablóny)
Skladom  5+
2.76 EUR
Foukací fixy Sprayza umožňují hygienické foukání díky ústnímu nástavci ve tvaru dýmky, který lze snadno umýt. Sada Magic Set nabízí šablony a kouzelné foukací fixy, které magický aktivátor umí změnit na jinou barvu. Vytvořený obrázek zarámujte a darujte, pověste nebo postavte na svůj stůl!
fav
RenArt Sprayza - Magic Set 1
RenArt Sprayza - Magic Set 1
Skladom  5+
6.77 EUR
Fúkacie fixky Sprayza umožňujú hygienické fúkanie vďaka ústnemu nadstavcu v tvare fajky, ktorý je možné ľahko umyť. Súprava ponúka univerzálne minišablóny a fúkacie fixky v desiatich farbách. <div>  </div>
fav
SPRAYZA PRO SET 1
SPRAYZA PRO SET 1
Skladom  5+
9.98 EUR
Fúkacie fixky Sprayza umožňujú hygienické fúkanie vďaka ústnemu nadstavcu v tvare fajky, ktorý je možné veľmi ľahko umyť. Súprava ponúka univerzálne minišablóny pre dievčatá a fúkacie fixky v desiatich farbách. <div> &nbsp;</div>
fav
PRO SET 2 GIRLS
PRO SET 2 GIRLS
Skladom 2
9.98 EUR
S fúkacími fixkami na textil Sprayza Fashion sa stanete za chvíľku skutočnými módnymi návrhármi. Stačí vziať fúkačku Sprayza, šablóny a spolu s fixkami na textil Sprayza Fashion tvoriť úžasné vzory na svojich topánkach, kabelkách, džínsoch, blúzkach, šatách atď. S fúkacími fixkami na textil Sprayza Fashion budete originálni a výnimoční!
fav
Design set 2
Design set 2
Skladom  5+
9.98 EUR
Fúkacie fixky Sprayza umožňujú hygienické fúkanie vďaka ústnemu nadstavcu v tvare fajky, ktorý je možné ľahko umyť. Súprava ponúka tak fixky, ako aj univerzálne minišablóny pre dievčatá i chlapcov.
fav
Sprayza 12–Pen & Stencils Pack
Sprayza 12–Pen & Stencils Pack
Skladom 1
7.97 EUR
Fúkacie fixky Sprayza umožňujú hygienické fúkanie vďaka ústnemu nadstavcu v tvare fajky, ktorý je možné bez problémov umyť napr. pod tečúcou vodou. Súprava ponúka tak fixky, ako aj univerzálne minišablóny pre dievčatá i chlapcov.
fav
Sprayza 20–Pen & Stencil Pack
Sprayza 20–Pen & Stencil Pack
Skladom 1
9.98 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.