filter
Filtre
Zoradiť
Hebký a mäkký žiariace medvedík pomôže dieťaťu sa upokojiť a zaspať. Zatlačením látkových tlačidiel počuje dieťa rôzne roztomilé vety, hudobné zvuky alebo zvuky prírody. Hajánek rozvíja motorické zručnosti a zároveň stimuluje sluchové vnemy dieťaťa. Dohromady viac ako 70 pesničiek, melódií, zvukov i fráz povzbudzuje dieťa k prvým slůvkům. Melódie i zvuky sú pre dieťa upokojujúce, rovnako tak i pomaly zhasínajúce svetlo. Časový spínač umožňuje navoliť dĺžku trvania melódií, zvukov i spevu (až 30 minút). Po jednoduchom vybratí elektronického zdroje možno Hajánka aj vyprať. Vhodné pre deti od 0 mesiacov
fav
Vtech hajánek Méďa CZ
Vtech hajánek Méďa CZ
Skladom 2
28 EUR
Vtech chodítko je součástí série hraček vyvinutých tak, aby rostly s dítětem od doby, kdy začnou sedět až do doby stabilní chůze
fav
Vtech Chodítko – Uč se a poznávej (česky)
Vtech Chodítko – Uč se a poznávej (česky)
Skladom 2
56.05 EUR
VTECH chodítko je súčasťou série hračiek vyvinutých tak, aby rástli s dieťaťom od doby, kedy začnú sedieť až do doby stabilnej chôdze. Najskôr sa môžu hrať s odnímateľným panelom na podlahe. Spoznávajú zvieratká, farby, hudbu, tvary i čísla. Akonáhle povyrastú, potom pripnutý, dôverne známy panel im pri chôdzi dodáva pocit bezpečia. Interaktívny panel chodítka ponúka 2 varianty hry, ktoré možno ľubovoľne prepínať pomocou posuvného tlačidla. Prvý variant ponúka možnosť podvedomého učenia a poznávania. Variant druhá je viac zameraná na hudobnú cítenie a zábavu. Vtech chodítko predstavuje dieťaťu prvé zvieratká a aké zvuky zvieratka robia. Učí ho spoznávať farby, podvedome učí počítanie, čísla aj základy správneho hudobného vzdelávania. Učí poznávať tvary a rozvíja koordináciu očí s rukami. Podporuje manuálnu zručnosť dieťaťa a správny vývoj hrubej i jemnej motoriky. Úžasná stabilita, perfektne tvarovaná rukoväť chodítka spoločne s možnosťou nastavenia brzdenia koliesok dáva dieťaťu výnimočný pocit bezpečia pri prvých krôčikoch. Skvelú zábavu plnú poznávanie ponúka telefónne slúchadlo, otočné ozubené kolieska alebo farebné piáno. Vhodné od 9 mesiacov.
fav
Vtech Uč sa a poznávaj ružová CZ
Vtech Uč sa a poznávaj ružová CZ
Skladom 3
60.05 EUR
Interaktivní elektronický přívěsek na klíče se třemi klíči pro děti již od narození v českém jazyce.
fav
Vtech Mluvící klíče CZ
Vtech Mluvící klíče CZ
Skladom 4
17.99 EUR
Kúzelný projektor, ktorý prehráva uspávanky a na strop premieta obrázky barančekov na oblohe, uspí vaše dieťa kedykoľvek a kdekoľvek.
fav
Vtech Projektor s uspávankami a barančeky na oblohe (CZ)
Vtech Projektor s uspávankami a barančeky na oblohe (CZ)
Skladom 3
28.81 EUR
VTECH Uspávačik Medvedík pomôže dieťatku relaxovať aj zaspať. Tento jemný a roztomilý medvedík hrá ukľudňujúce melódie od najuznávanejších svetových "klasikov" ako sú Debussy, Beethoven, Čajkovský, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho ďalších.
fav
Vtech usínáček Medvedík CZ
Vtech usínáček Medvedík CZ
Skladom 2
26 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.