filter
Filtre
Zoradiť
Stavebnice odstřelovací pušky AWM se skládá z 635 dílků. Model proslulé pušky Magnum je po sestavení funkční, umožňuje střelbu bezpečnými, tupými a lehkými pěnovými šipkami. Vysoce variabilní stavebnice Qman z pestrobarevných plastových kostiček lze kombinovat s podobnými stavebnicemi mnoha dalších významných výrobců. Vyrobeno z kvalitního, nezávadného a odolného, ABS plastu. Baleno v pestře potištěné papírové krabičce.
fav
Novinka
Qman 6008 Britská odstřelovací puška AWM
Qman 6008 Britská odstřelovací puška AWM
Skladom 2
52.04 EUR
Stavebnice útočné pušky M416 se skládá z 661 dílků. Model proslulé útočné pušky M416 (HK416) je po sestavení funkční, umožňuje střelbu bezpečnými, tupými a lehkými pěnovými šipkami. Vysoce variabilní stavebnice Qman z pestrobarevných plastových kostiček lze kombinovat s podobnými stavebnicemi mnoha dalších významných výrobců. Vyrobeno z kvalitního, nezávadného a odolného, ABS plastu. Baleno v pestře potištěné papírové krabičce.
fav
Novinka
Qman 6007 Německá útočná puška M416
Qman 6007 Německá útočná puška M416
Skladom 2
40.02 EUR
Stavebnice útočné pušky AK-47 se skládá z 658 dílků. Model proslulé pušky Kalašnikov je po sestavení funkční, umožňuje střelbu bezpečnými, tupými a lehkými pěnovými šipkami. Vysoce variabilní stavebnice Qman z pestrobarevných plastových kostiček lze kombinovat s podobnými stavebnicemi mnoha dalších významných výrobců. Vyrobeno z kvalitního, nezávadného a odolného, ABS plastu. Baleno v pestře potištěné papírové krabičce.
fav
Novinka
Qman 6006 Ruská automatická puška AK-47
Qman 6006 Ruská automatická puška AK-47
Skladom 2
40.02 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.