filter
Filtre
Zoradiť
Pokračování bestselleru Superfarmář! Kupuješ půdu, chováš zvířata, zvětšuješ stádo, zvyšuješ svůj zisk! Ranč je ideální hra pro celou rodinu. Oproti původnímu Superfarmáři poskytuje rozšířené rozhodovací možnosti, je proto strategicky náročnější. Cílem hry zůstává i nadále shromáždění všech druhů domácích zvířat. Farmáři teď však musejí nejen co nejvýhodněji vyměňovat a množit svá zvířata, ale také plánovat nákup pastvin, na nichž se jejich stáda budou pást. Vlk a liška se ovšem pohybují v blízkém lese a mohou kdykoli zaútočit na všechny hráče! Herní systém poskytuje nové herní varianty a přitom zůstává stejně zábavný jako u původního Superfarmáře. Návod v češtině i ve slovenštině.
fav
granna
Granna Ranč (poškozený obal)
Granna Ranč (poškozený obal)
age
7+
Skladom 2
19.75 EUR
Je sova rýchlejšia než srna? Žije plameniak dlhšie než jeleň? Poznáš odpovede na tieto otázky? Výborne, ale jedna lastovička jar nerobí. Teraz sa zamysli, ktoré zviera je väčšie: bobor alebo líška? Vieš i to? Potom máš iste oči ako jastrab!
fav
granna
Granna Planéta zvierat
Granna Planéta zvierat
age
8+
Skladom  5+
10.78 EUR
Zhromaždi na jednej pastvine toľko oviec, koľko dokážeš, a chráň svoje stádo pred hladným vlkom.Vďaka rozšíreniu VEĽKEJ RYBY sa popri pastvinách objavia i rybníky. Dávaj si však pozor na rybára! Tvoje ryby musia uniknúť pred jeho udicou. Hráči vykladaním kartičiek vytvárajú krajinu so stádami oviec, ktoré s pomocou lovcov chránia pred vlkmi. Táto hra získala vo Francúzsku ocenenie JEU DE L’ANNÉE 2003 – Hra roku 2003. Priemerná dĺžka trvania jednej partie predstavuje 30 minút skvelej zábavy. Nové vydanie tohto celosvetového hitu navyše obsahuje i rozšírenie VEĽKÉ RYBY, ktoré do hry prináša nové prvky v podobe rybníkov, nové možnosti získavania bodov za ryby, ale i nové nebezpečenstvá predstavované rybármi! Návod v češtine i v slovenčine. &nbsp; <div> &nbsp;</div>
fav
granna
Granna Vlky a ovce
Granna Vlky a ovce
age
7+
Skladom  5+
15.58 EUR
<div> <div> Haló, haló! Som tu zas! Dráčik Fráčik – samý špás. Rád sa hráš? Veď ja tiež, uhádneš všetko? Tajov plné veršovanky ponúknu ti do skladačky jeden dielik za druhým… Že to zvládneš, to ja viem! Veršované nové hádanky dráčika Fráčika rozvíjajú slovnú zásobu, logické myslenie a schopnosť sústredenia. Sú určené predovšetkým deťom predškolského veku, ale nudiť sa pri nich nebudú ani staršie deti. Tentoraz hráči nezbierajú žetóny, ale dieliky skladačiek s obrázkami dráčika Fráčika. Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR. Môže hrať i jedno dieťa! Hra a návod iba v češtine. </div> <div> &nbsp;</div> </div> <br />
fav
granna
Granna Nové hádanky dráčika Fráčika
Granna Nové hádanky dráčika Fráčika
age
4+
Skladom  5+
13.98 EUR
Pes, mačka, vtáčatá, medvedík v spánku, poskladaj obrázok, nauč sa riekanku.
fav
granna
Novinka
Granna 4 puzzle - mačka
Granna 4 puzzle - mačka
age
2+
Skladom  5+
6.77 EUR
Postreh, priestorová predstavivosť a rýchla reakcia - to všetko je potrebné k víťazstvu v hre Trio. Rýchla postrehová hra pre celú rodinu. Kam mám presunúť jednu figúrku, aby sa mi podarilo vytvoriť zostavu podľa niektorej z vyložených kariet? Pokiaľ to viem, volám „Trio!“, presúvam figúrku a beriem si kartu. Vyhráva ten, kto nazbiera najviac kariet. Hra vyžaduje koncentráciu, obrazovú predstavivosť a rýchlu reakciu. Veľmi jednoduché pravidlá, ale výborná zábava! Návod v češtine aj v slovenčine. Môže hrať aj jeden hráč!
fav
granna
Novinka
Granna Trio
Granna Trio
age
7+
Skladom  5+
13.98 EUR
Svižná postřehová hra je plná rozdováděných příšerek, které si rády hrají na schovávanou. První hráč, který chytí pět z nich, se stává vítězem! Cílem hry je přikládat k sobě vhodné kartičky tak, aby vznikaly řady barev a vzorů.
fav
granna
Granna Tři na tři (poškozený obal)
Granna Tři na tři (poškozený obal)
age
5+
Skladom 1
9.86 EUR
Pižámka je skladačka a hra v jednom pre deti od 2 do 4 rokov. Deti si pri obliekaní a ukladaní zvierat na spánok precvičia postreh, koncentráciu, motoriku, farby a estetické pocity. Pižámka môže byť hraná ako pamäťové pexeso na dobrú noc alebo postrehovú a zručnostnú skladačku pre viac detí naraz. stmievať sa Zvieratám sa už zatvárajú oči. Je čas ísť na roh. Pomôž im nájsť ich obľúbenú pižámku a daj ich spať. Obsah balenia: 6 košíkov 6 nohavíc 6 vankúšov 6 hlavičiek pravidlá a návrhy hier
fav
granna
Granna Pižámka
Granna Pižámka
age
2+
Skladom  5+
9.17 EUR
Hra založená na známém a oblíbeném principu domina rozvíjí logické myšlení, procvičuje počítání a učí porovnávat množiny. Jako dárek puzzle s muffinky z 18 dílků. Návod v češtině i ve slovenštině. Může hrát i jedno dítě! Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR.
fav
granna
Granna Domino – hra s počty
Granna Domino – hra s počty
age
4+
Skladom  5+
7.97 EUR
V této napínavé hře si musíte z karet vyvodit správné závěry a doložit, kdo je vaším podezřelým, čím zločin spáchal, kde se to stalo a jaký měl motiv. Vítězem se stává hráč, který jako první správně vytipuje a zatkne dva zločince.
fav
granna
Granna Gangster City
Granna Gangster City
age
10+
Skladom  5+
11.98 EUR
Podívej, tady jsou dva obrázky! Na jednom je sluníčko, na druhém měsíček. Tady je světlo a tady tma – den a noc. Tady se myška usmívá, ale tady ne. Už vím, co jsou protiklady! Teď si pojďme zahrát. Hrdinkou hry s protiklady je myška. Jednou je malá, jindy velká, pak zase veselá, anebo smutná. Učí děti rozeznávat protiklady a procvičuje tak jejich postřeh, paměť i pozorovací schopnosti a zároveň rozšiřuje slovní zásobu. Návod v češtině i ve slovenštině. Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR. Může hrát i jedno dítě!
fav
granna
Granna Malá velká myška
Granna Malá velká myška
age
3+
Skladom  5+
7.97 EUR
Chováš domácí zvířata a chceš se stát superfarmářem. Tvé stádo se neustále rozrůstá. Všechny tvé plány však mohou být zmařeny, nebudeš-li dost ostražitý! Kolem se totiž potulují liška a vlk a tvá zvířata se mohou stát jejich snadnou kořistí. U příležitosti 10. výročí obnovení výroby hry Superfarmář vznikla její nová, barevnější a prostornější verze, která kromě základních pravidel obsahuje i novou, dynamičtější herní variantu. Pravidla hry, která se opírají o zásady matematiky a logiky, nutí hráče počítat, předvídat, plánovat a kalkulovat s riziky. Tato jedinečná hra učí děti i rodiče strategickému myšlení. Superfarmář de luxe obsahuje navíc 4 hrací plochy, jež hráčům slouží jako ohrady pro jejich stáda; hra je tak pro všechny přehlednější. Návod v češtině i ve slovenštině. Oceněno 3. místem v kategorii Hra, puzzle a karty v soutěži HRAČKA ROKU 2014 a 2. místem v kategorii stolních her v soutěži HRAČKA ROKU 2019.
fav
granna
Granna Superfarmář de luxe
Granna Superfarmář de luxe
age
7+
Skladom  5+
28 EUR
Dobrodružná hra z podmorského sveta pre všetkých malých objaviteľov. Potápaj sa v batyskafe, získavaj žetóny zvieratiek a perál, a pokiaľ vzácnych perál nazbieraš najviac, si víťaz!
fav
granna
Granna Batyskaf
Granna Batyskaf
age
7+
Skladom  5+
17.99 EUR
Strategická kartová hra pre 2 – 4 hráčov, v ktorej musíte nazbierať čo najviac bodov tým, že zahráte karty do hlavného mesta alebo do vlastného mesta. Každý variant má svoje výhody aj nevýhody a je len na vás, čo si vyberiete.
fav
granna
Granna Kosmopolis
Granna Kosmopolis
age
10+
Skladom  5+
11.98 EUR
<div> V kuchyni vonia bábovka a mamička tam pripravuje rôzne dobroty. V mojej izbičke sú plyšové hračky a kocky, a tiež autíčka, ktoré sa stále niekam schovávajú. A kdeže je kvetináč? To si nepamätám. Musím ho nájsť. Deti spoznávajú predmety v domácnosti, zdokonaľujú si pozorovacie schopnosti a rozvíjajú svoju slovnú zásobu. Výborná pomôcka pre logopédov i deti so zrakovým hendikepom. Návod v češtine i v slovenčine. Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR. Môže hrať i jedno dieťa! </div> <div> &nbsp;</div> <div> &nbsp;</div>
fav
granna
Granna LOTO dom
Granna LOTO dom
age
2+
Skladom  5+
9.97 EUR
Tvoje prvé puzzle… Tu je dielik, na ktorom sa sloníča chobotom drží svojej mamy za chvost, a na tomto dieliku sa mama usmieva na sloníča. A obrázok je hotový! Teraz si skús poskladať šantiace zebry. Hra obsahuje 4 rôzne zložité skladačky (4, 6, 9 a 12 dielikov). Rozvíja jemnú motoriku a pozorovacie a kombinačné schopnosti dieťaťa. Návod v češtine i v slovenčine. Môže hrať i jedno dieťa! <div> &nbsp;</div>
fav
granna
Granna PUZZLE zvieratká
Granna PUZZLE zvieratká
age
2+
Skladom  5+
9.17 EUR
<div> Býva králik v búde? Zbiera sliepka oriešky? Skladám kartičky, skladám, ale stále to nejako nie je ono. Hurá, podarilo sa, konečne je všetko správne – v búde býva psík, sliepka znáša vajíčka a ten krásne zabalený darček je pre mňa – na narodeniny! V balení nájdete 12 dvojíc kartičiek, ktoré spolu tematicky súvisia. Malí hráči sa snažia nazbierať čo najviac párov kartičiek. Hra podporuje logické myslenie, spoznávanie zvierat, predmetov detského sveta alebo hračiek. Návod v češtine i v slovenčine. Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR. Môže hrať i jedno dieťa! </div> <div> &nbsp;</div>
fav
granna
Granna PUZLINO Čo sa hodí?
Granna PUZLINO Čo sa hodí?
age
2+
Skladom  5+
9.97 EUR
Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel od 4 rokov. Popoluška by rada šla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť, než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci! Ak nájdete dovtedy všetko potrebné, usmeje sa na Popolušku šťastie.
fav
granna
Granna Popoluška
Granna Popoluška
age
4+
Skladom  5+
15.58 EUR
Svižná hra pre hráčov od 8 rokov, ktorá sa hodí na každú párty! Blíži sa zima a dni sa krátia, je preto najvyšší čas začať si vytvárať zásoby. Staň sa najchytrejším zvieratkom v lese a zhromaždi čo najviac dobrôt! Budeš svoje zásoby trpezlivo zbierať, alebo si pochúťky podvodne „vypožičiaš“ od iných hráčov?
fav
granna
Granna Hoarders Zhŕňači
Granna Hoarders Zhŕňači
age
8+
Skladom  5+
11.98 EUR
Strategické plánovanie, logické myslenie, postreh a… skvelá zábava je tu! Skvelá hra pre celú rodinu. Hráči postupne pokladajú na stôl štvorce s geometrickými obrazcami. Podmienkou je, aby sa vedľa seba ležiace štvorce líšili iba v jednom znaku: tvare obrazca, jeho farbe, veľkosti alebo farbe pozadia. Vyhráva hráč, ktorý sa ako prvý zbaví všetkých svojich štvorcov. Jednoduché pravidlá, stačí len otvoriť krabičku a začať hrať. Rozvíja schopnosť koncentrácie, strategického myslenia a rýchlej reakcie v záverečnej fáze hry. Návod v češtine aj v slovenčine.
fav
granna
Novinka
Granna Unikát
Granna Unikát
age
7+
Skladom  5+
13.98 EUR
<div> <div> Duha přišla k nám! Máš zelenou? Mám! Znáš už barvy? Znám! Nová verze hry s duhovou hrací plochou a kolečky s obrázky v barvách duhy učí malé děti poznávat barvy a pojmenovávat věci či zvířátka. Starší děti si v této hře procvičují paměť při hledání „poslušných“ a „neposlušných“ kapiček. Návod v češtině i ve slovenštině. Oceněno titulem „Správná hračka“. Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR. Může hrát i jedno dítě!</div> <div>  </div> </div> <br />
fav
granna
Granna Duha
Granna Duha
age
3+
Skladom  5+
11.98 EUR
<div> <div> Pozoruji svět, který je plný protikladů. Jednou se směju, jindy pláču. Venku je teplo, nebo chladno. Citron je STRAŠNĚ kyselý, zákusky jsou MOC sladké. A co je opakem medvěda, který spí? Už vím! Na kartičkách hry založené na principu pexesa je vyobrazeno 12 protikladů, např. černá kočka – bílá kočka, léto – zima apod. Úkolem dětí je nasbírat co největší počet protikladů. Návod v češtině i ve slovenštině. Oceněno titulem „Správná hračka“. Doporučováno Asociací klinických logopedů ČR. Může hrát i jedno dítě!</div> </div>
fav
granna
Granna MEMINO protiklady
Granna MEMINO protiklady
age
2+
Skladom  5+
9.97 EUR
Provázek má zobáček, zahraje si na vláček. Jednou dírkou vjede tam, jinou zase zpátky, k barevným vás pozve hrám kouzelnými vrátky. Hra, při níž děti provlékají velké karty barevnými šňůrkami a vyšívají tak obrázky, zdokonaluje manuální zručnost, rozvíjí fantazii i estetické cítění a zároveň cvičí schopnost soustředění. Návod v češtině i ve slovenštině. Může hrát i jedno dítě!
fav
granna
Granna Šňůrky a dírky
Granna Šňůrky a dírky
age
3+
Skladom  5+
7.97 EUR
Svet zvieracích mláďat a ich mamičiek je nesmierne zaujímavý. Objavme ho spolu! Hra ponúka päť rôznych variantov založených na vyhľadávaní dvojíc tvorených mláďaťom a jeho mamičkou. Návod v češtine i v slovenčine. Môže hrať i jedno dieťa! Odporúčané Asociáciou klinických logopédov ČR.
fav
granna
Granna Mamičky
Granna Mamičky
age
2+
Skladom  5+
10.78 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.