Rozprávkové hry

filter
Filtre
Zoradiť
Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a perníka od 6 rokov. Janíčko a Marienka blúdili v temnom lese, keď tu sa pred nimi objavila chalúpka postavená z najrôznejších sladkostí. Deti sa pustili do dobrôt, ale začala ich naháňať strašná ježibaba. Pomôžte im pozbierať čo najviac sladkostí a ujsť ježibabe!
fav
granna
- 20%
Granna Janko a Marienka
Granna Janko a Marienka
Skladom  5+
11.83 EUR
14.8 EUR
Hra plná emócií, ktorá rozvíja detskú vnímavosť, trénuje pamäť a pozornosť a učí kreatívnemu mysleniu. Ďalším edukatívnym prvkom je téma ekológie.
fav
granna
Novinka
Granna Zlatá rybka
Granna Zlatá rybka
Skladom  5+
13.2 EUR
Kooperatívna hra pre milovníkov rozprávok a kúziel od 4 rokov. Popoluška by rada šla na ples, ale nemá šaty, črievičky ani kočiar. Pomôžte jej! Musíte to však stihnúť, než hodiny odbijú dvanásť, pretože kúzla fungujú len do polnoci! Ak nájdete dovtedy všetko potrebné, usmeje sa na Popolušku šťastie.
fav
granna
Granna Popoluška
Granna Popoluška
Skladom  5+
14.8 EUR
Pyžamka sú skladačka a hra v jednom pre deti od 2 do 4 rokov. Deti si pri obliekaní a ukladaní zvieratiek na spánok precvičia postreh, koncentráciu, motoriku, farby a estetické cítenie. Pyžamka je možné hrať ako pamäťové pexeso na dobrú noc alebo postrehovú a zručnostnú skladačku pre viac detí naraz.
fav
granna
- 20%
Granna Pyžamká
Granna Pyžamká
Skladom  5+
7.34 EUR
9.19 EUR
Ďalšia z hier Granna inšpirovaných známymi rozprávkami. Hra si vyžaduje dobrý odhad, rýchle rozhodovanie a premyslenú taktiku pri výbere zvieratiek. Vhodné pre deti od 5 rokov.
fav
granna
Granna Brémski muzikanti
Granna Brémski muzikanti
Skladom  5+
14.8 EUR
Hra obsahujúca niekoľko herných variantov, upokojí najmladších hráčov pred spaním a spríjemní zaspávanie. Krásne ilustrácie zvieratiek a trojrozmerná postieľka okúzlia všetky malé spáče. Odporúčame hrať pred zaspaním pre pekné sny.
fav
granna
Granna Spáči
Granna Spáči
Skladom  5+
11.99 EUR
Kooperatívna hra pre najmenších krotiteľov príšer, vhodná najmä pred spaním! Nemôžete zaspať? Bojíte sa príšeriek? Začnite hrať a zažeňte ich späť do ich skrine! Príšerky zo skrine sú kooperatívna hra. To znamená, že hráči namiesto toho, aby spolu súperili, musia spojiť svoje sily, aby dokázali príšerky poraziť. Všetci hráči potom buď spoločne vyhrajú, alebo prehrajú. Nominácia na HRU ROKU 2014 v kategórii detských hier. Návod v češtine i v slovenčine. Môže hrať i jedno dieťa!
fav
granna
Granna Príšerky zo skrine
Granna Príšerky zo skrine
Skladom  5+
16 EUR
Sme aj veľkoobchod
V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo od 60 eur.
Rýchla expedícia
Objednávky expedujeme do 24 hodín.
Osobný odber
Možnosť vyzdvihnúť tovar v sídle firmy.
Zmysluplné hračky
Ponúkame hračky pre rozvoj dieťaťa.
Produkty skladom
Všetky produkty sú pripravené na okamžité odoslanie.
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.